8 hvězd

Sušíme do sucha!

Žádné sáčky v sáčku, pouze maso!
Vyrábíme tradiční indiánskou metodou a způsobem, který zároveň používali pionýři - první osadníci a dobyvatelé amerického západu, kteří na svých cestách rozhodně neměli k dispozici chladničky, umělohmotné pytlíčky, absorbéry kyslíku a dnes běžně používanou chemii v potravinách, pokud by jejich maso nebylo 100% suché, bylo by v krátkém čase napadeno plísní. Pioneer´s jerky je krásně křupavé, žádná „žvýkačka“, čehož dosahujeme během sušení ztratí až 75-80% hmotnosti, každých 12g našeho jerky odpovídá ve skutečnosti hmotnosti cca 50g syrového masa, ztráta hmotnosti více než 4x.

Frajeři liboví

Vyrábíme z nejkvalitnějšího masa. Čistého libového svalu. Naše jerky sestává výhradně z vysoce kvalitní přirozené bílkoviny, která není degenerovaná vysokou tepelnou úpravou. Z nejvalitnějších a  nejdražších mas vyřezáváme to co tam nepatří, tj. blány, žíly a hlavně tuk.

Kus flákoty, žádná „lámanka“ ani drť

Našim zákazníkům dodáváme skutečně velké plátky sušeného masa.
Maso nedrtíme, nesekáme ani nemeleme. U nás máte jistotu, že dostáváte kus kvalitní svaloviny, žádné odkrojky a zbytky.
Naše základní 12g balení odpovídá cca 50 gramovému steaku.

Síla přirozených chutí

Maso neobarvujeme, aby mělo pěknou barvu, ani jej před sušením nevaříme ani nepečeme ani nedusíme, prostě jej jenom dlouhodobě poctivě sušíme za nízkých teplot, čímž nedegradujeme bílkovinu. Náš výrobek se nemusí uchovávat v chladu, nepatří tedy do chladniček. Po rozbalení našeho pytlíku v našich běžných klimatických podmínkách nebo domácím prostředí nehrozí jeho bezprostřední znehodnocení, výrobek však nesmí zvlhnout. Nepotřebujeme ocet,  zvyšovače chuti, barviva, stabilizátory ani žádné jiné chemické „čuňárny“.

Vyrábíme to, co sami jíme

Na čem rozmazlujeme naše chuťové receptory.
Co jako vhodnou a zdravou pochoutku nabízíme vlastním dětem.
Jerky vyrábíme v několika různých příchutích - original, hot, natural, česnek, cannabis a extrahot, které jsou dosaženy výhradně přírodní cestou a kořením. podíl soli je naproti tomu velice nízký, splňující jen nařízenou hygienickou minimální normu pro udržení vysoké kvality našich výrobků a jejich 100% trvanlivost. Přidané látky, které uvádíme na obalu jsou látky, které jsou již ve směsích koření a sojových omáček, které nakupujeme. Nedochucujeme chemií, ani s ní nepracujeme, naše maso je přirozeně bezlepkové.

Kvalita bez debat

Využíváme klasické sušení, které pozitivně ovlivňuje biologickou hodnotu  masa tím, že zvyšuje koncentraci potřebných nutričních hodnot a přitom zachovává jejich kvalitu. Během sušení ztrácí maso více než 75% své hmotnosti při zachování vysokého obsahu proteinů a s minimálním obsahem tuku. _ vhodný doplněk stravy při redukčních dietách, může pokrýt potřebnou denní dávku potřebných bílkovin bez rizika přibírání na váze.
Minimální trvanlivost našich výrobků je stanovena na jeden rok, ale to jen kvůli udržení kvality příchuti koření, které po cca 12 měsících ztrácí na své síle a vydatnosti. Samotné sušené maso pioneer´s jerky má však trvanlivost v řádu několika let, především z důvodu absence vody a tuku.

Jerky pro každý den a příležitost

Sušené maso pioneer´s jerky si přes objemovou redukci zachovává přirozenou chuť a sytící schopnost masa, a je tak velmi oblíbené zejména mezi sportovci a příznivci zdravého životního stylu, je ideální na cesty do přírody i k moři, pro dospělé i dětí jako velmi skladná, chutná a funkční  svačinka  nebo jako zdravá alternativa k „televiznímu mlsání“ či pro chvíle oslav s  přáteli či rodinou, bez obav z přibírání na váze.

Všechny produkty pro vás vyrábíme ručně

S radostí a láskou. Když děláte svoji práci s láskou k lidem a k přírodě, je to to nejlepší, co může být.